RIEDEL, DECANTER AMADEO DOUBLE MAGNUM

44.000 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

Овој пакет содржи едно парче. Производот е рачно изработен и е наменет само за рачно миење.
РИЕДЕЛ препорачува: Користете чистачи за шишиња за да ги отстраните дамките од садот.
Идеален е за свадба или како идеја за подарок.

Година на производство: 2014

Волумен: 3000.0 ццм

Материјал: Кристал

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER AMADEO DOUBLE MAGNUM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *