RIEDEL DECANTER APPLE NY

1.100 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206311811 Категории: ,

Со своите мали димензии, неговото пространо тело и тенок врат, Apple NY декантерот има значителна сличност со овошјето по кое е именуван. Декантерот е доволно мал за да гo собере во стандардна машина за садови и е подеднакво погоден за неформален вечерен оброк или голема формална вечера – идеален за секој ден и за било каква прилика. Овој декантер е дизајниран за едно шише вино. Пакетот содржи едно парче. Машински изработен и безбеден за користење во машина за перење садови.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL DECANTER APPLE NY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *