RIEDEL, DECANTER BLACK TIE OCCHIO NERO

4.850 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206213085 Категории: ,

Овој пакет содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен. Само рачно миење. РИЕДЕЛ препорачува: Користете средства за чистење шишиња за да ги отстраните дамките од садот. RQ = оваа ставка се доставува како „Квалитет на ресторанот“ што значи дека може да содржи мали несовршености кога се споредуваат со истата ставка во „најдобар квалитет“ и, како таква, се нуди по специјална набавна цена исклучиво за употреба во ресторани.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER BLACK TIE OCCHIO NERO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *