RIEDEL DECANTER BOA

12.350 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

3 in stock

SKU: 9006206213672 Категории: ,

Овој пакет содржи едно парче. Производот е рачно изработен. Наменет е за да се мие единствено рачно. Идеален е за формлана вечера, елегантна вечера за двајца, како поклон за роденден или свадба.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL DECANTER BOA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *