RIEDEL, DECANTER FLIRT

6.150 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206812745 Категории: ,

Елегантната закривеност на ‘Flirt’ декантерот е визуелно моќна и внимателно дизајнирана. Вдлабнатина со големина на палецот во основата на палта нуди ергономско истурање. Висина од 35 см, овој декантер се наоѓа под привлечен агол, командувајќи го вниманието на собата. Овој декантер е дизајниран за едно шише вино. Овој пакет содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен.Само рачно миење.
РИЕДЕЛ препорачува: Користете средства за чистење шишиња за да ги отстраните дамките од садот.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER FLIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *