RIEDEL DECANTER HORSE

12.350 ден

3 in stock

SKU: 9006206814787 Категории: ,

Година на дизајнот: 2014

Волумен: 1766.0 ccm

Висина: 600.0 mm

Број на парчиња во пакетот: 1.0

Вид на изработка: рачно производство

Материјал: Кристал

Внимание: Обликот на декантерот не подразбира дека истиот може да се користи како рачка. Не ставајте рака или друго во вовлечениот дел. Овој пакет содржи едно парче. Ве молиме перете го единствено на рака.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL DECANTER HORSE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *