RIEDEL, DECANTER MAMBA MINI

7.050 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206313495 Категории: ,

Во 2019 година РИЕДЕЛ ги откри неколку од нивните најпродавани парчиња во мини верзија, вклучувајќи ја и Мамба. Воодушевувачкиот декантер Мамба ја канализира енергијата на познатата црна Мамба, најбрзата змија во светот. Подобрениот исправен став на Мамба и намотаниот дизајн создава серија џебови на воздухот кои „двојно го десиптираат“ виното.Декантерот Mamba се препорачува за млади вина.Овие парчиња се совршено големини за уживање во едно шише, лесен за чување бидејќи е висок само 255 мм.Овој пакет содржи едно парче.Овој производ е рачно изработе. Само рачно миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER MAMBA MINI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *