RIEDEL, DECANTER TYROL MINI

9.900 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206320561 Категории: ,

Овој пакет содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен. Само рачно миење.
РИЕДЕЛ препорачува: Користете средства за чистење шишиња за да ги отстраните дамките од садот.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER TYROL MINI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *