RIEDEL, DECANTER ULTRA

3.000 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

6 in stock

SKU: 9006206321148 Категории: ,

Дизајнот на Ултра е потрадиционален со своите завиени облини и широка основа. Големината на овој декантер е совршена за младите вина, бидејќи нуди голема површина за виното да се изложи на кислород откако ќе се декантира. Овој декантер е дизајниран за едно шише вино. Пакетот содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен. Ве замолуваме да го миете единствено рачно.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER ULTRA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *