RIEDEL, DRINK SPECIFIC GLASSWARE HIGHBALL GLASS

980 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

2 in stock

SKU: 9006206529292 Категории: ,

Highball Glass е дел од најновата револуционерна колекција од RIEDEL Barware, именувана како специфични чаши за пијалоци. Оваа чаша е идеална за мешани коктели, со високиот облик што ја одржува безживотноста и е специјално голема за мраз со голем формат. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско и машина за миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DRINK SPECIFIC GLASSWARE HIGHBALL GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *