RIEDEL, FLAMINGO DECANTER

9.600 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 632868900026 Категории: ,

Овој пакет содржи едно парче.
Производот е рачно изработен. Се мие само рачно.
Идеален за празници

Име: Flamingo

Број: 2007/01

Година: 2008

Висина: 600 mm, 23-5/8″

Волумен: 1880 ccm, 66-1/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, FLAMINGO DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *