RIEDEL, GIN SET OPTIC “O” GLASS

1.520 ден

ЧЕТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

5 in stock

SKU: 9006206530250 Категории: ,

‘The Optical’ сет за џин е совршен за да им овозможи на љубителите на џин да уживаат во целосниот ароматичен израз на ботаниките на џин. Со својата голема чинија во облик на лале, овие елегантни чаши се совршен модерен додаток на домот на љубителите на коктели и вклучуваат оптичка карактеристика за дополнително влијание. ‘ The Optic O’ се заснова на популарната серија „О“ на безопречни чаши за вино, дизајнирана од Максимилијан Ј.Ридел, со оптичко стакло што го подобрува неговиот дизајн. Овој пакет содржи четири чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, GIN SET OPTIC “O” GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *