RIEDEL, LOUIS WHISKY GLASS

980 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

1 in stock

SKU: 9006206527625 Категории: ,

Чашата за Виски е совршена за било која постава на маса, од елегантна до обична. Louis е креирана од Kyle Solá, која победи на натпреварот за РИЕДЕЛ за млади дизајнери со неговиот иновативен дизајн како дел од RIEDEL Design Awards 2017 во Венеција. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, LOUIS WHISKY GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *