RIEDEL, SPEY WHISKY GLASS

800 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206527632 Категории: ,

Чашата за Виски е совршена за комплиментирање на секоја поставка на маса, од елегантна до обична. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, SPEY WHISKY GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *