RIEDEL VERITAS BEER/WATER

1.770 ден

СЕТ ОД 2 ЧАШИ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

41 in stock

SKU: 9006206525324 Категории: ,

Riedel Veritas Beer/Water чашата содржи две парчиња од чашите за пиво во облик на лале кои се машински изработени од колекцијата на чаши RIEDEL Veritas, која ja задржува аромата и помага да се задржи пената. Бистрата кристална чаша ги открива бојата и изгледот на пивото создавајќи визуелна сензација.
Димензии :
В: 154 mm
К: 444 ml

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL VERITAS BEER/WATER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *