RIEDEL, VERITAS COUPE/COCKTAIL

1.650 ден

СЕТ ОД 2 ЧАШИ, ЦЕНА ЗА СЕТ

6 in stock

SKU: 9006206522859 Категории: ,

Чашите Купе / Коктел се основното парче за секој домашен бар. Сензуалните облини на оваа чаша обезбедуваат елеганција за вашето омилено Мартини или му даваат модерна нота на класичното купе со шампањ.

Овој пакет содржи две чаши.
Машински изработено и безбедно за перење во машина за миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, VERITAS COUPE/COCKTAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *