RIEDEL, VITIS CABERNET GLASS

2.680 ден

Out of stock

SKU: 9006206514137 Категории: ,
  • Висока софистицираност, со голем сад специфичен за виното од таа сорта на грозје
  • Изработена со машинско издувување на фино кристално стакло со делиткани рабови
  • Убаво диазјнирана со елегантна висина
  • Капацитет од 28 1/4 унци
  • Безбедна за машинско миење

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, VITIS CABERNET GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *