SOMMELIER WATER BLUE GLASS

1.760 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206111695 Категории: ,

Карактеристики на производот:
Рачна изработка
Светска премиера на овој тип на чаши
Ги надополнува Riedel винските чаши
Содржи: 400 г; 7 см широка чаша
23,5 см висока; 12,7 см висока (висина на чашата без дршка).
цена: ексклузивна

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIER WATER BLUE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *