SOMMELIERS BLACK TIE RIESLING GRAND CRU GLASS

1.760 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206912148 Категории: ,

Колекција: Sommeliers Black Tie

Препорачуваме за: Riesling Grand Cru

Број: 4100/15

Година: 2008

Висина: 252 mm, 9-7/8″

Волумен: 380 ccm, 13-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS BLACK TIE RIESLING GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *