RIEDEL, WINEWINGS CHAMPAGNE WINE GLASS

830 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206531431 Категории: ,

Чашата за шампањ е совршена за развивање и прикажување комплексни карактеристики на шампањ. Оваа чаша овозможува широк спектар на ароматика да се расплетуваат, растат и засилат, а поголемиот дијаметар на раб овозможува да се ослободат на начин што не се постигнува со тесно стакло. Овој пакет содржи една чаша. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, WINEWINGS CHAMPAGNE WINE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *