SOMMELIERS COGNAC XO GLASS

1.700 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

SKU: 9006206211982 Категорија:

Колекција: Sommeliers

Препорачуваме за: Cognac XO

Број: 4400/70

Година: 1989

Висина: 165 mm, 6-1/2″

Волумен: 170 ccm, 6 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS COGNAC XO GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *