SOMMELIERS ZINFANDEL/ RIESLING GRAND CRU GLASS

1.760 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

Колекција: Sommeliers

Препорачуваме за: Zinfandel/Riesling Grand Cru

Број: 4400/15

Година: 1991

Висина: 226 mm, 8-7/8″

Волумен: 380 ccm, 13-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS ZINFANDEL/ RIESLING GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *