TAITTINGER, BRUT RESERVE NV 0.75L

3.380 ден

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

,

Земја:

,

Странски Винарии:
Регион:

,

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “TAITTINGER, BRUT RESERVE NV 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *