PULLTEX, COCKTAIL DE LUXE SET

2.950 ден

СЕТ ОД 5 ПАРЧИЊА. ЦЕНА ЗА СЕТ.

20 in stock

Целoсен комплет за коктели со 7 парчиња од не’рѓосувачки челик, вклучувајќи ги сите потребни алатки за подготвување на сите коктели што можете да ги замислите: вклучен метар, штипка, цедалка, лажица, отворач за коктел, шејкер и дробилка. Вклучена е и книга со рецепти за коктели.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COCKTAIL DE LUXE SET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *